IŞIK KOCAELİ VARTOLULAR DERNEĞİNİN GECESİNDE KONUŞTU

Nisan 19, 2011  

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Kocaeli Vartolular gecesinde yaptığı konuşmada hemşeri derneklerinin önemine değindi.

AK PARTİLİLER VARTOLULARI YALNIZ BIRAKMADILAR

Kocaeli Vartolular derneğinin geleneksel olarak gerçekleştirdikleri ve bu yıl 8. si düzenlenen dayanışma gecesine, AK Partili milletvekili adayları da katılarak, ilimizdeki Muş Vartoluları yalnız bırakmadılar. Fuar içi Onur Müzikhol’de gerçekleşen geceye AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, milletvekili adayı İlyas Şeker, İl başkanı Mahmut Civelek, İl yönetim kurulu üyeleri Habib Aşı, Hasan Ayaz ve Büyükşehir belediye başkan danışmanı Gültekin Görüm birlikte katıldılar.

DERNEK BAŞKAN VE YÖNETİMİNİ TEBRİK ETTİ.

Düzenlenen gecede kendisine söz verilen Fikri Işık, konuşmasında hemşeri derneklerinin önemine vurgu yaparak; “ Öncelikle Kocaeli’nde yaşayan Muş Varto’luları tebrik ediyorum. Kendi örf, adet ve kültürlerini böyle geceler düzenleyerek yaşattıkları için dernek başkanı ve yönetimini kutluyorum. Derneklerimiz tabela derneği değil; üyelerine hizmet eden, sorunları için çözüm arayan, sosyal içerikli aktiviteler gerçekleştiren hizmet kurumları haline gelmiştir” dedi.

RESİMLİ PANO HEDİYE ETTİLER

Muş Vartolular dernek başkanı Mehmet Ali Kanmaz, konuşmasının ardından milletvekili Fikri Işık’a çerçeveli yağlı boya çalışması büyük bir tablo hediye etti. Işık, dernek başkanı ve geceye katılanlara teşekkür ederek; “ Böylesi güzel ve anlamlı hediye için teşekkür ediyorum, bu yağlı boya çalışmasını en güzel yere asacağım ” dedi.