Işık lise arkadaşları ile buluştu

Eylül 2, 2010  

Ak Parti’den milletvekili seçilen Fikri Işık tebrikleri kabul etmeye devam ediyor. Son olarak İzgaz Genel Müdür Yardımcısı Muhammed Saraç’ın organize ettiği yemek programıyla lise arkadaşları ile hasret gideren Işık, arkadaşlarından gelen hayırlı olsun dileklerini kabul etti.

 


Bahçecik Soğuksu Tesisleri’nde organize edilen yemekte Milletvekili Işık’ın lise yıllarından 45 arkadaşı hazır bulundu. Son derece samimi bir ortamda geçen programda Işık ve arkadaşları, okul yıllarındaki anılarını anlatarak vakit geçirdiler.


Ak Parti’nin halkın büyük bir teveccühü ile yeniden yüksek bir oy farkı ile iktidara geldiğini ifade Işık, seçim sonuçlarının vatana ve milletle hayırlı olmasını diledi. İşlerinin bundan sonra da zor olduğunun altını çizen Işık, eskisinden daha çok çalışarak ülkeyi ileri ülkeler seviyesine ulaştıracaklarını söyledi.

 


Okul arkadaşlarının kalabalık bir şekilde ziyarete gelmesinden oldukça duygulanan Fikri Işık, programı organize eden Muhammed Saraç’a ve tüm arkadaşlarına tek tek teşekkür etti.


Okul arkadaşları adına söz alan Muhammed Saraç ise Fikri Işık’ı tebrik ederek “Tüm arkadaşlarım adına başkanımızı kutluyoruz. Onun gibi çalışkan bir insanın milletvekili olmasının avantajlarını tüm Kocaeli olarak yaşayıp göreceğiz. İl Başkanlığı süresince altına imza attığı başarılı işlerin devamını Ankara’da da sürdüreceğine inancımız sonsuz. Biz arkadaşları olarak bu yolda her zaman arkasında olduk ve olmaya devam edeceğiz.” Dedi.