Işık Taşköprülülere Konuk Oldu.

Eylül 2, 2010  

Körfez Taşköprülüler derneğine yapılan ziyarete Ak Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık,Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan,Ak Parti Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun ile yönetim kurulu üyeleri,İl Yönetim Kurulu Üyesi Fehmi Gümüşel ve İl Genel Meclis Üyesi Selami Tanış katıldı.Körfez Taşköprülüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Öznur Gökkaya ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliği yaptığı ziyarette Yeniyalı Mahalle Muhtarı Seyfettin Yıldız’da hazır bulundu.Dernek Başkanı Gökkaya Samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyaretten duyduğu mutluluğu ifade etti.

 


 


Körfez ilçesinin tarihini anlatan bir eserin olmadığını ifade eden Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan önemsediğim ilçe tarihi ve kültür mirası eserlerin yer alacağı kitap için çalışmalar tamamlanmak üzeredir..
Körfez Belediyesinin daha önce birçok esere imza atan Araştırmacı Tarihçi Yazar Ahmet Nezih Galitekin’e hazırlattığı kitabı, Körfez’e yakın zamanda kazandıracağız dedi.

 


 


Meclis çalışmaları hakkında bilgi veren Kocaeli Milletvekili Fikri Işık,sorulan soruları cevaplandırdı.Işık Sosyal Güvenlik Yasa tasarısını Türkiye’de sadece 70 milyonu değil gelecek nesilleri de ilgilendiren bir yasal düzenleme olarak ifade etti. Işık Türkiye’nin çözülemeyecek sorunu olmadığını, dayanışma ve elbirliği ile her sorunun çözülebileceğini belirtti. Fikri Işık Milletvekili olarak  görevinin vatandaşın düşüncelerini Ankara’ya taşımak olduğunu, bunun için her fırsatta halkla beraber olduğunu söyledi.