IŞIK ”TAVŞANCIL SAHİLİ GÖRÜLMEĞE DEĞER”

Ağustos 12, 2012  

Ak Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Dilovası merkez ve Tavşancıl’da çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Esnaf Ziyaretleri
Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Ak Parti il yönetim kurulu üyeleri İsmail Demir, Vezir Kara, İlçe Başkanı İlhan Yıldırım ve ilçe yöneticileri, Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman ve meclis üyeleri ile birlikte gittiği Tavşancıl’da önce esnaf ziyaretleri yaptı.

Spor Tesislerini Ezdi
Tavşancıl’da bir süre vatandaşlarla sohbet eden Işık daha sonra spor tesislerinde incelmelerde bulundu. Işık atıl vaziyette duran tesislerle ilgili yetkililerle görüşeceğini ve tesislerin faal hale geçmesi için elinden gelen gayreti göstereceğini söyledi. Ayrıca eski belediye binasının da değerlendirilmesi için alternatifler aradıklarını da sözlerine ekledi.

Gar Binası Restore Edildi
Tavşancıl’daki incelemelerini gar binası ile sürdüren Işık “Tarihi gar binasını restorasyonu tamamlandı eski görünüme tekrar kavuştu. Ayrıca Diliskelesi ve Hereke Garlarını da restore ediyoruz” dedi.

Sahil Çalışması Tamamlandı
Tavşancıl’da son olarak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafında yapılan sahil düzenlemesini gezen Işık burada vatandaşlarla sohbet etti. Sahilde balık tutan vatandaşlara da rastgele diyen Işık “Sahil düzenlemesi çok güzel olmuş. Büyükşehir Belediye Başkanımıza emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Burası Dilovası halkının nefes alacağı çok güzel bir sosyal mekân haline gelmiş” dedi.

Dilovası Kavşağında İnceleme
Işık daha sonra Dilovası Batı kavşağında Belediye Başkanı Cemil Yaman’la birlikte incelemelerde bulundu.