Işık ve Korkmaz Gençlerle Buluştu

Aralık 24, 2013  

4

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ve İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları tarafından Bekirpaşa Teras Kafe’de düzenlenen sohbet toplantısına katıldı.  Farklı siyasi partilere üye olan ve olmayan 100’ü aşkın gencin katılım sağladığı, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muharrem Tutuş ev sahipliğinde yapılan toplantıya İzmit İlçe Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Yakup Karaaslan, ilçe gençlik kolları yöneticileri ve çok sayıda genç katılım sağladı. Gençlerle karşılıklı soru cevap eşliğinde gerçekleştirilen toplantıda, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

3

IŞIK GENÇLERİ DİNLEDİ

Toplantıda kent ve ülke gündemine ilişkin değerlendirmeler yapılırken aynı zamanda Milletvekili Fikri Işık, TBMM çalışmaları ve kentle alakalı çalışmalarla alakalı gençleri bilgilendirdi. Toplantının açılışında selamlama konuşması yapan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muharrem Tutuş, gençlere katılımlarından dolayı teşekkür ederek, bu tür programlar vesilesiyle gençlerin Milletvekilleri ve Belediye Başkanları ile bir araya gelme fırsatı bulduklarını kaydetti. Başkan Tutuş aynı zamanda Milletvekili Fikri Işık’a da gençlerle alakalı çalışmalarda sağladığı desteklerden ötürü teşekkür etti.

2

‘GÜZEL BÜTÇE YAPTIK’

Sonrasında gençlere hitap eden AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ise, çalışmalarında gençlerin önemine vurgu yaparak, “Bu kentte yapılan hizmetlerin devamı için her birimize çok fazla görev düşüyor” ifadelerini kullandı. Meclisin bütçe görüşmeleri hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ise, “Çok güzel bir bütçe yaptık. Şuanda bütçe dengesini en iyi kuran ülkelerden birisiyiz” değerlendirmesinde bulundu. Yapılan konuşmaların ardından toplantı soru cevap şeklinde devam etti.