Işık ve Seyhan Balkan Türkleri ile buluştu

Nisan 27, 2011  

AK Parti Kocaeli Milletvekili Adaylarından Fikri Işık ve Serkan Seyhan 12 Haziran da yapılacak olan genel seçim çalışmalarına aralıksız şeklide devam ediyor. Milletvekili adayları son olarak Balkan Türkleri Derneği Gebze Şubesi’ni ziyaret etti. Ziyarette milletvekili adaylarını Balkan Türkleri Genel Başkanı Bayram Çolakoğlu ve Gebze Şube Başkanı İsmail Yılmaz tarafından karşılandı. AK Parti milletvekili adaylarından Fikri Işık ve Serkan Seyhan Balkan Türkleri Derneği üyelerinin sorunlarını dinleyerek yapılması gerekenler konusunda görüş alışverişinde bulundular.

ÇOLAKOĞLU TEŞEKKÜR ETTİ

Balkan Türkleri Derneği Genel Başkanı Bayram Çolakoğlu ve Gebze Şube Başkanı İsmail Yılmaz tarafından karşılanan AK Parti milletvekili adayları, salonda bulunan herkesle tek tek tokalaştılar. Gebze belediye başkanı Adnan Köşker ve belediye meclis üyelerinin de hazır bulunduğu programda konuşan genel başkan Bayram Çolakoğlu; milletvekili adayları Fikri Işık, Serkan Seyhan ve belediye başkanı Adnan Köşker’e; kendilerini ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İLÇEYE GÜÇ VERİR

AK Parti milletvekili adayı Fikri Işık ise, geçmişte görev yapan siyasiler gibi olmadıklarının altını çizerek; “ Bugün sokaklarda rahat bir şekilde dolaşabiliyorsak; demek ki sizlere iyi hizmet ediyoruz. Bakın bakanımız Nihat Ergün’ün girişimleriyle Gebze’mize kazandırılan Bilişim Vadisi projesi; ilçemiz için, ilimiz için hatta bölgemiz için çok ciddi bir kazançtır. İnşallah buna bir de Gebze Teknik Üniversitemizi de eklememiz halinde, Gebze ilçemiz daha da güçlenecektir. Üniversite üzerinde ciddi çalışmalarımız var, daha fazla öğrenciyi içinde barındıracak olan üniversiteyi kısa zamanda ilçemize kazandırmayı hedefliyoruz ” dedi.

DIŞ TÜRKLER BAŞKANIĞINI KURDUK

Fikri Işık  “ Yurt dışında bulunan vatandaşlarımızın sorun ve sıkıntılarını çözmek için Dış Türkler Başkanlığını kurduk. Hepimizin bildiği gibi eskiden komşu ülkelerimiz bize farklı gözle bakardı ancak şimdi ise; hiçbir şey eskisi gibi değil. Bizler yurt dışındaki Türk vatandaşlarımızın menfaatlerini koruyup kollamak için bu başkanlığı kurduk ” dedi.

AMACIMIZ SİZLERE HİZMET ETMEK

AK Parti Kocaeli milletvekili adayı Serkan Seyhan, “ böyle bir akşamda bizi aranıza kabul ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Milletvekili seçilmem halinde sizlere en güzel şekilde hizmet etmek için göreve talip olduk ” dedi. Ardından konuşmasını gerçekleştiren Gebze belediye başkanı Adnan Köşker, ilçeye yaptıkları çalışmaları anlatarak; “ Eğer bugün Gebze’de güzel hizmetler yapabiliyorsak, bunu başta sayın Başbakanımıza, bakanlarımıza ve milletvekillerimize borçluyuz. Gebze artık o eski bildiğimiz Gebze değil; inşallah ilerleyen zamanlarda daha mükemmel bir Gebze için çalışıyoruz ” dedi.