IŞIK “YENİ ADLİYE PROJESİNİN ÇİZİMİNE BAŞLANIYOR”

Ağustos 4, 2012  

Ak Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Gölcük’te çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Çarşıda Esnaf Ziyareti

Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Ak Parti İl yönetim kurulu üyeleri İdris Alp, Adem Koç, Halil Yılmaz, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Ak Parti İlçe Başkanı Sedat Yücel ve ilçe yöneticileri ile birlikte Gölcük Preveze caddesinde esnaf ziyaretleri yaptı. Esnafa bu yıl açılan fen lisesini ve yeni adliye binasının proje çalışmalarını müjdeledi.

Işık ”Köyün Sorunlarını Yakından Takip Edeceğim”

İftar’da Gölcük Nüzhetiye Köyü toplu iftarına misafir olan Işık gece geç saatlere kadar köy halkı ile sohbet etti. İlk olarak Köy muhtarı Mehmet Sertoğlu’ndan köyün sorunları ve çalışmalar hakkında bilgi alan Işık vatandaşlarında görüşlerini dinledi. Özellikle köyün bazı bölümlerindeki su sıkıntısı ve sedaşla ilgili sorunların anlatılması üzerine Işık “ Köyün sorunlarını yakından takip edeceğim” dedi. Ayrıca köydeki vatandaşlar Işık’ı eski tarihi caminin sembolik açılışına davet ettiler.

Eski Bakan Çelik’in Babasına Ziyaret

Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Gölcük programı çerçevesinde Hamidiye Köyünde yaşayan Eski Çalışma Bakanı Merhum Necati Çelik’in babasını da ziyaret ederek ramazan ayını kutladı.