IŞIK YENİDOĞAN MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

Kasım 4, 2011  

Milletvekili Işık, ilimizdeki programları kapsamında Yenidoğan mahallesinde çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulundu. Milletvekili Fikri Işık’a mahalleyi ziyaretinde Ak Parti il yönetim kurulu üyesi Yaşar Can, eski il yönetici Şemsettin Ceyhan, İzmit ilçe başkan yardımcısı Yakup Karaaslan, meclis üyesi Erkan Aksoy, mahalle temsilcisi Sinan Vardoğan eşlik ettiler.

Işık ”Kocaeli İle İlgili Projeleri Adım Adım Takip Ediyoruz”

İlk olarak Yenidoğan Mahalle Muhtarlığını ziyaret eden Fikri Işık Muhtar Fevzi Kocaman’dan mahallede yürütülen çalışmalar ve sorunlar hakkında bilgi aldı. Daha sonra mahallede bulunan taksi durağını ve Yenidoğan Serdar Spor Kulübünü ziyaret eden Işık, mahalleye yeni yapılan Polis Merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Polis memurlarının gelecek bayramlarını tebrik etti. Buradan çıkışta İzmit Belediyesi Rehabilitasyon merkezini de ziyaret eden Işık keman çalmayı öğrenen çocukların çalışmalarını bir süre izledi.  Çocukların da bayramını kutlayan Fikri Işık rehabilitasyon merkezinde eğitim veren hocalar ve öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Muhtar Kocaman Işık’a mahalledeki okul, karakol gibi projelere verdiği destek ve yakın ilgisinden dolayı teşekkür etti. Işık da ”Kocaeli’nin tüm mahalle ve köylerini fırsat buldukça ziyaret ediyoruz. Sorunları ve projeleri adım adım takip ediyoruz. Bugün Yenidoğan mahallemizdeki hizmetleri gördük. Vatandaşımızı dinledik. Halkımızla birlikte ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

 

Çiftçi Ailesine Taziye Ziyareti

Işık Yenidoğan da ziyaretlerini bitirdikten sonra ailesi Serdar Mahallesinde oturan Van depreminde hayatını kaybeden Muhammet Çiftçi’nin ailesine taziye ziyaretinde bulundu.