IŞIK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR.

Ağustos 8, 2011  

Milletvekili Fikri Işık Kocaeli’ndeki programlarını sürdürüyor. Her gün bir ilçede program yapan Işık gündüzleri çeşitli ziyaret ve incelemeler yapıyor. İftarı da vatandaşlarla açan Işık akşamları da çeşitli dernek ziyaretleri yapıyor.

İZMİT’TE ESNAF ZİYARETLERİ

Bu kapsamda İzmit’te Ahmet Seymen, Vehbi Aydıner ve Şemsettin Ceyhan’ı işyerlerinde ziyaret eden Işık kentimizdeki ticari hayat ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor komisyonu üyesi Fikri Işık esnaf ziyaretlerinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Nejat Birecik İle de karşılaştı. Işık Nejat Birecik ile kentimizdeki kültür ve sanat faaliyetleri hakkında sohbet etme imkanı buldu.

DERİNCE GÜMÜŞHANELİLER DERNEĞİ ZİYARETİ

Kartepe-Şirinsulhiye ve Hereke’de cenaze törenlerine de katılan Işık Derince Gümüşhaneliler derneğini de ziyaret etti. Taziye ziyareti için bir araya gelen dernek üyeleri ile bir süre sohbet eden Işık  “ Hemşehri derneklerinin iyi günde kötü günde insanların bir araya gelmesi, yardımlaşması için çok önemli bir misyonu olduğunu” söyledi.