Işık,Darıca’da ziyaretlerde bulundu.

Nisan 28, 2011  

AK Parti Kocaeli Milletvekili adayı Fikri Işık ve Serkan Seyhan, birlikte gittikleri Darıca’da seri ziyaretler gerçekleştirdiler.


KAYMAKAM ATEŞ’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

AK Parti İl başkan yardımcısı Orhan Pala, İlçe başkanı Muzaffer Bıyık ve partililerle birlikte Darıca Kaymakamı Osman Ateş’i makamında ziyaret eden AK Partili vekil adayları karşılıklı fikir alış verişinde bulundular. Kaymakam Ateş’ten ilçenin çeşitli konuları hakkında bilgi alan Fikri Işık ve Serkan Seyhan; özellikle trafik ve mobese konuları hakkında geniş bilgi aldılar. Ayrıca Osman Ateş, özellikle mobese çalışmalarının yıl sonunda biteceğini söyleyerek, ziyaretten dolayı Işık ve Seyhan’a teşekkür etti. Heyet daha sonra birlikte, kaymakamlık binasındaki ilçe müdürlüklerini ve personeli ziyaret ettiler.

BASIN KURULUŞLARINI DOLAŞTILAR

Daha sonra beraberindeki heyetle birlikte ilçede yayın yapan yerel gazeteleri dolaşan AK Parti milletvekili adayı Fikri Işık ve  Serkan Seyhan, gazetecilerin sorularını yanıtladılar.

ESNAFI DOLAŞTILAR

Ardından Emek mahallesi Fatih Sultan Mehmet caddesindeki esnafı dolaşan AK partili adaylar, vatandaşla sohbet edip; parti çalışmaları hakkında bilgiler verdiler. Darıca’da vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılanan Fikri Işık, hükümetin yaptığı çalışmaları, esnaf ve dükkan sahiplerine anlattı.

MUHTARLARI ZİYARET ETTİLER

Darıca’da adeta gövde gösterisi yapan AK Partililer, belediye başkanı Şükrü Karabacak’la birlikte, sağlık sorunlarından dolayı görevinden ayrılmak zorunda kalan ve yerine yeni atanan Emek  mahalle muhtarı Olcay Daşdemir’i makamında ziyaret ettiler. AK Parti Milletvekili adayı Fikri Işık ve Serkan Seyhan, İl başkan yardımcısı Orhan Pala, İlçe başkanı Muzaffer Bıyık,belediye başkanı Şükrü Karabacak ve beraberindekiler; çiçeği burnunda muhtar Daşdemir’e hayırlı olsun dediler. Muhtar Olcay Daşdemir ise; bu ziyaretin kendisini mutlu olduğunu söyleyerek teşekkür etti.

MUHTARI DUYGULANDIRAN JEST

Daha sonra hep birlikte sağlık sorunlarından dolayı muhtarlığa veda eden Emek mahallesinin emektar muhtarı Mustafa İbişoğlu’nu evine ziyaret gittiler. Ziyaretten oldukça duygulanan eski muhtar İbişoğlu’na ise, mutlu haberi belediye başkanı Şükrü Karabacak verdi. Önümüzdeki ay meclis toplantısında mahallede bulunan yeni çocuk parkına Mustafa İbişoğlu’nun isminin verileceğini müjdeledi. Bu haber üzerine çok mutlu olan Darıca Emek mahallesinin emektar muhtarı İbişoğlu, belediye başkanı Şükrü Karabacak’ı yanaklarından öptü. Daha sonra çaylar içildi ve sohbet edildi. Muhtarın ailesi ziyaretten dolayı AK Partili heyete teşekkür ettiler.