Işık’tan Arızlı sakinlerine ziyaret

Haziran 13, 2012  

Milletvekili Fikri Işık, önceki gün Arızlı sakinleriyle bir araya geldi.

SORUNLARI DİNLEDİ

Kısa adı Dep-Der olan Depremzedeler dernek başkanı Nurcan Taşpınar’ın daveti üzerine Arızlı konutlarında ikamet eden sakinlerle bir araya gelen Fikri Işık, kendisine iletilen talepleri ve sıkıntıları dinleyip not aldı. AK Parti İzmit İlçe başkanı Ali Korkmaz ve yönetim kurulu üyelerini de hazır bulunduğu ziyarette milletvekili Işık; Arızlı sakinleriyle sohbet ederek, çalışmalar hakkında bilgi verdi.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Milletvekili Fikri Işık’ı aralarında gördüklerinden dolayı teşekkür eden dernek başkanı Nurcan Taşpınar ve Arızlı sakinleri; “ Bu zamana kadar Fikri beyin bizler için yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz ” dedi. Daha sonra Arızlı sakinlerini dinleyen Milletvekili Işık; Arızlı konutlarının cami sıkıntısı, SEDAŞ ile ilgili olarak TOKİ trafo devir sorunu, ulaşım ve köy statüsünden mahalle statüsüne geçme taleplerini dinleyip not aldı.

SORUNLARIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

Daha sonra Arızlı sakinlerinin sıkıntı ve sorunlarını dinleyip cevap veren Fikri Işık; “ AK Parti hükümeti olarak göreve geldiğimiz günden bu güne kadar vatandaşlarımızın tüm sorunlarını yerinde görüp inceleyerek gidermeye çalıştık. Bundan sonra da aynı hız ve performansla gidermeye çalışacağız. Arızlı’lı hemşerilerimizin sıkıntılarını dinleyip, notlarımız arasına yazdık. Bundan önce olduğu gibi; bundan sonra da sorun ve sıkıntıların çözümü için çalışacağız ” dedi.

BEKİRPAŞA ESNAFINI DA ZİYARET ETTİ.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat başkan yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili Fikri Işık daha sonra beraberindekilerle birlikte Bekirdere’ye giderek esnafa selam verip, kahvede çay içip sohbet etti. Işık, kahvehane de vatandaşların kendisine sorduğu soruları yanıtlayıp, yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.