IŞIK’TAN ESNAF TURU

Eylül 17, 2012  

Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili Fikri Işık;önceki gün İzmit Akça Camii Caddesi esnafı ile kahvaltıda bir araya geldi..
HAYAL SİYASETİ SON BULDU
Ak Parti İl Disiplin Kurulu Başkanı İshak Yıldırım, Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, İl Yöneticisi Adem Koç, İzmit Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim Elgin, İlçe Yöneticileri ve çevre esnafının katıldığı kahvaltılı programda Işık, esnaf ile güncel konuları ve ekonomik durum hakkında görüş alış verişinde bulunup, esnaftan gelen soruları yanıtladı. Fikri Işık burada yaptığı konuşmada; “ Bir zamanlar siyasiler halkımıza akıla gelmeyecek vaadlerde bulunurlardı. Hamd olsun ki ülkemiz; yıldızların bile vaat edildiği siyaset anlayışını geride bıraktı, halkımız artık bu siyaset anlayışına prim vermediği gibi yetki de vermiyor.
BORÇ ALAN DEĞİL;BORÇ VEREN TÜRKİYE VAR
Esnafla kahvaltı sırasında soru cevap bölümünde kendisine yöneltilen soruları tek tek yanıtlayan Milletvekili Fikri Işık; ülkemizin artık eski Türkiye değil yeni bir Türkiye olduğunu belirtti. AK Parti hükümetinden önce İMF’den borç alan bir ülke olduğumuza dikkat çeken Işık; ” Türkiye 10 yıllık Ak Parti iktidarı süresince uyguladığı mali disiplin ile borç alan ülke iken; IMF’ye kredi veren ülke haline geldi, bundan sonra da 2023 hedeflerimizi gerçekleştirmek için daha çok çalışacağız” dedi.
HASTALARI UNUTMADI
Beraberindekilerle birlikte esnaf ile yaptığı kahvaltının ardından hasta ziyaretlerini gerçekleştiren Milletvekili Fikri Işık; uzun yıllardan beri çarşı esnaflığı yapan Ak Parti İl Disiplin Kurulu Başkanı İshak Yıldırım’ın babası Muhittin Yıldırım’ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
BÜYÜK KURULTAY ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Fikri Işık; yoğun geçen İzmit programının ardından, daha sonra Başbakan tarafından görevlendirildiği Salon Amiri olarak görev aldığı 30 Eylül’de Ankara Arena’da yapılacak Ak Parti 4. Olağan Büyük Kongresi ile ilgili çalışmalar yapmak üzere Seka Park’a geçti. Burada Ak Parti İstanbul İl Teşkilat Başkanı Halis Dalkılıç ve İl yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte uzun süren bir toplantı yaptı. Toplantı sonrasında Işık misafirlerine Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Seka Parkı gezdirdi. Ak Parti İstanbul İl Teşkilat Başkanı Halis Dalkılıç, Seka Parkı çok beğendiğini ve en kısa zamanda ailesi ile beraber de geleceğini belirtti.