Işık’tan Gebze Turu

Eylül 2, 2010  

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, AK Parti Gebze İlçe Başkanlığının düzenlediği 32. İlçe Danışma Meclisi Toplantısı münasebetiyle geldiği Gebze’de toplantı öncesi bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.


Yeni Yerel Yönetimler Yasası çerçevesinde ilçe statüsü kazanan Çayırova’da halk ve esnaf ziyaretinde milletvekili Işık ilk olarak Yeni Mahallede yapılmakta olan çalışmaları ve devam eden projeleri yerinde inceledi, yetkililerden bilgi aldı.

 


 

Programına esnaf ziyareti ile devam eden Işık, ardından bölgede bulunan bazı okullarda incelemelerde bulunarak sorunlar ve çözümleri noktasında görüş alışverişinde bulundu.

 


 

Şekerpınar’da bulunan ve Çayırova Kaymakamlık binası olarak düşünülen binada incelemelerde bulunan AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık’a, İlçe Başkanı M. Ali Okur ve İl Başkan Yardımcısı Ekrem Özenir, Çayırova Belediye Başkanı Ekrem Faruk Taşçı, Şekerpınar Belediye Başkanı Cemalettin Balcı, Çayırova Belde Başkanı Servet Günay, Şekerpınar Belde Başkanı Ahmet Hamsici, İl Genel Meclisi Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri eşlik ettiler.