IŞIK’TAN GEÇLERE TEŞKİLAT EĞİTİMİ

Eylül 2, 2010  

Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kollarının düzenlediği program kapsamında Kartepe’de gençlere teşkilatçılık konusunda eğitim verdi. İl yönetim kurulu üyesi Yasin Özlü’de Işık’a eşlik etti.

 


 


Ak Parti Gençlik Kolları Kartepe’de Eğitim Kampında

 

Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları 15 Haziran – 15 Ağustos tarihleri arasında 81 ilin tamamını kapsayan eğitim programını Kartepe’de yapıyor.  Program kapsamında il gençlik kolları yönetim kurulları, ilçe gençlik kolları başkanları ve üniversite komisyon başkanları üçer günlük kampa alınıyor.  Her grupta 5 ilin olduğu eğitimlerde çeşitli konularda gençlere eğitim veriliyor.  


 


Işık ”Hepiniz Potansiyel Recep Tayyip Erdoğan’sınız”

 

Hatay, Mardin, Tunceli, Kırıkkale ve Konya ilerinin bulunduğu gruba Kocaeli Milletvekili ve Genel Merkez Teşkilat Bölge Koordinatörü Fikri Işık Teşkilatçılık konusunda eğitim verdi.  Eğitim boyunca siyasi parti teşkilat yapısı, işleyişi ve Ak Parti’nin ilke ve prensipleri ile ilgili bir çok konundan bahseden Işık teşkilatsız partilerin başarısının tesadüfi olacağını söyledi.  Işık, Ak Parti olarak 4 milyondan fazla üyelerinin olduğunu, kadın ve gençlik kollarına çok önem verdiklerini söyledi. Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da geçlik kollarından siyasete başladığını hatırlatan Işık gençlere “ Hepiniz potansiyel Recep Tayyip Erdoğan’sınız” dedi.

 


 


Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kollları’nın düzenlediği eğitim programı 15 Ağustos’a kadar Kartepe Greenpark Otel’de devam edecek.