IŞIK’TAN İZMİT’TEKİ OKULLARDA İNCELEME

Eylül 2, 2010  

Kocaeli Milletvekili Fikri Işık İzmit’te Yeşilova ve Tavşantepe mahallelerini ziyaret ederek bölgedeki okullarda inceleme yaptı.

 


 


İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat İspirli , İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezgin Çuhadar , Ak Parti il başkan yardımcısı İshak Yıldım, Ak Parti İzmit ilçe başkan yardımcısı Rafet Yücel ve mahalle muhtarlarının katıldığı programda okulların sorunları masaya yatırıldı. Işık burada yaptığı açıklamada  “ Kocaeli’deki tüm okulları fırsat  buldukça gezdiklerini sorunları yerinde tespit edip çözüme kavuşturmaya çalıştıklarını söyledi. Ayrıca yakında Yenişehir ve Mehmet Ali Paşa mahallelerinin kesiştiği noktada yeni bir okul  inşaatına da başlayacaklarını” söyledi.

 


 


Daha sonra İzmit Kaymakamı Sabit Kaya’yı ziyaret eden Işık; burada ilçe milli eğitim müdürlüğüne yeni bir yer bulunması konusunu  değerlendirdi. Kaymakamlık binasını, kaymakamlık yakınındaki sosyal hizmetler müdürlüğüne ait binayı ve Mevlana Kültür Merkezini gezen Işık alternatifler üzerinde çalışacaklarını söyledi.