IŞIK’TAN KANDIRA ZİYARETİ

Eylül 2, 2010  

Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ilçelere yaptığı programlarını sürdürüyor. Ankara’da meclis çalışmalarının olmadığı günlerde ilimizde çalışmalar yapan Işık Kandıra’da çeşitli ziyaretlerde bulundu.

 


 


Kandıra Belediyesi Ziyareti


 


Ak Parti il yönetim kurulu üyeleri Nuri Güney ve Yasin Özlü ile beraber Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan’ı ziyaret eden Işık burada Kandıra Belediyesinin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ak Parti Kandıra İlçe Başkanı Erdinç Şentürk’ün de katıldığı ziyarette Kandıra ilçesi ile ilgili devam eden ve planlanan çalışmalar değerlendirildi.


 


Kaymakam’a Hayırlı Olsun Ziyareti


 


Işık Kandıra programına Kaymakam Kemal Yıldız’ı ziyaret ederek devam etti. Işık Kandıra Kaymakamlığına 2 ay önce atanan Kemal Yıldız’a görevinde başarılar diledi. Kaymakam Kemal Yıldız günün anısına Kocaeli Milletvekili Fikri Işık’a Kandıra bezi hediye etti.

 


 


Işık ”Orhan Camii Restorasyonu İçin Çalışıyoruz”


 


Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Kandıra programı kapsamında Kanlıdere köprüsündeki yapım çalışmalarını da inceledi. Kandıra’da esnaf ziyareti yapan Işık vatandaşlarla güncel konular hakkında sohbet etti. Kandıra Belediye garajını da ziyaret eden Işık burada yapılan çalışmaları yerinde gördü. Tarihi Orhan Camiini de gezen Işık yaptığı açıklamada “Orhan Camii ilimizdeki en eski camilerden biri. Restorasyonu için projeler hazırlandı. Restorasyona başlanması konusunu yakından takip ediyoruz” dedi.

 


 


Erkan İşler’e Taziye Ziyareti


 


Işık, geçtiğimiz günlerde annesini ve yeğenini trafik kazası sonrasında kaybeden İSU Kandıra Genel Koordinatörü Erkan İşler evinde taziye ziyaretinde bulunarak başsağlığı diledi.