IŞIK’TAN KARAMÜRSEL ZİYARETİ

Ağustos 13, 2012  

Ak Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Karamürsel’de çeşitli ziyaret ve temaslarda bulundu.

Ereğli’de Esnaf Ziyaretleri
İftarı Karamürsel’de öğrencilerle birlikte açan Işık sonrasında Ak Parti Karamürsel İlçe Başkanı Ahmet Türkel ve Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’la birlikte Ereğli’de çeşitli ziyaretler yaptı. Ereğli’de hasta ve yaşlıları evlerinde ziyaret eden Işık daha sonra esnafları tek tek gezerek işlerinde başarılar diledi. Ereğli’deki kıraathaneleri de dolaşan Işık vatandaşların görüş, öneri ve şikâyetlerini dinledi.

Balıkçılarla Biraraya Geldi
Gece geç saatlere kadar Ereğli’de kalan Işık sahilde Balıkçılarla da bir araya geldi. Ereğlili balıkçıların sorunlarını dinleyen Işık burada yaptığı açıklamada ”İzmit Körfezi hepimizin ortak değeri. Körfezin temizlenmesi için gereken adımları tek tek atıyoruz. Bu konuda da büyük mesafe aldık. Körfez’de balık varlığını artırmak için de hep birlikte yapılması gerekenleri yapmalıyız. Sizin balıkçılık ile ilgili sorunlarınızı da yetkililerle görüşeceğim” dedi.