Işık’tan muhteşem tempo

Eylül 2, 2010  

Ak Parti 3. sıra milletvekili adayı Fikri Işık dur durak demeden köy, belde ve ilçe ziyaretlerine devam ediyor.

 


Gençlerle kahvaltıya devam


Kararsız ve başka partilerden seçmenlere odaklanan Fikri Işık, son olarak Derince, Balaban, Rahmiye, Karatepe İzmit merkezde ziyaretlerde bulundu.

 


 

İlk olarak Kocaeli Üniversitesi’nden kararsız yaklaşık 20 gençle kahvaltı yapan Işık, oradan Erzurumlular Derneği’ne geçti. Işık burada milletvekili adayı İsmail Hakkı Şahin, Derince İlçe Başkanı Mehmet Eryürek ve il ve ilçe yöneticileri ile toplantı yaptı. Erzurumlu seçmenlerin sorularını yanıtlayan Işık, oylarını zahi etmemelerini istedi.

 

Şahin çok hırslı

Erzurumlu olan Şahin 9. sıraya koyulmasına rağmen bütün gücüyle çalıştığını ifade ederek “Başbakanımız teveccüh göstermiş bizi bu sıraya koymuş. Partime ve teşkilatıma layık olabilmek için var gücümle çalışıyorum. Siz hemşerilerimden de destek bekliyorum” diye konuştu.


Daha sonra köy ziyaretlerine başlayan Fikri Işık Nusretiye ve Balaban köyüne kısa bir selam verdikten sonra Rahmiye ve Karatepe köylerinde gece saat 02:30’a kadar toplantılar yaptı. Işık’a köy ziyaretleri sırasında Suadiye Belediye Başkanı Şükrü Karabalık ve birçok partili eşlik etti.

 


Miting gibi toplantı


Vatandaşların yoğun bir ilgisiyle karşılaşan Işık iki köyde yaklaşık 300 kişiye seslendi. Köylere, altyapı, doğalgaz, yol ve oyun parkları getirerek farklarını ortaya koyduklarını belirten Işık, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Kocaeli’yi Büyükşehir statüsüne almasıyla tüm bunların başarıldığını söyledi.

 


Milliyetçiliğin yapılan işlerle ölçüleceğini ifade eden Işık, yolsuzluktan ve yoksulluktan bahsedenlerin ellerine geçirdikleri ilk fırsatta neler yaptıklarını gördüklerini bildirdi. Işık;”Bize haktan adaletten bahsedenlerin bakanlık yapmış insanı bugün 216 yıl hapisle yargılanıyor. Millet her şeyin farkında” dedi.