IŞIK’TAN SERİ ZİYARETLER

Aralık 20, 2010  

FİKRİ IŞIK’TAN SERİ ZİYARETLER

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ilimize çeşitli ziyaret ve temaslarda bulundu. Doğu ve Güneydoğu’dan sorumlu teşkilat başkan yardımcılığı ve TBMM’deki çalışmalarını aksatmadan sürdüren Işık Kocaeli’ni de ihmal etmiyor. Her fırsatta Kocaeli’ne gelerek programlara katılıyor. Işık bu kapsamda İzmit’te bir dizi ziyaret gerçekleştirdi

Rektör Komsuoğlu’na Hayırlı Olsun Ziyareti

Işık ilk olarak Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Özdemir ve Adalet Komisyonu Başkanı Ferhan Arıkan’ı makamlarında ayrı ayrı ziyaret etti. Kocaeli’deki adli hizmetlerin durumu ile ilgili konuların konuşulduğu programda Işık ”Gölcük ilçemize yeni Adliye Sarayı yapımı için çalışmaları başlattık” dedi. Işık daha sonra geçtiğimiz günlerde ikinci defa Rektörlüğe atanan Sezer Komsuoğlu’na hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Yeni dönem için Komsuoğlu’na başarılar diledi. Ziyaret programında Milletvekili Fikri Işık’a Ak Parti il başkan yardımcıları Hasan Ayaz, Halit Çokan, İshak Yıldırım ve il yönetim kurulu üyesi Yasin Özlü eşlik etti.

Kent Konseyi Kadın Meclis Başkanına Ziyaret

Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Kent konseyi kadın meclis başkanı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu’nu ziyaret ederek yaptıkları çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu. Görevinde başarılar diledi.

IŞIK ”Partimize Emeği Geçmiş Tüm Arkadaşlarımız Bizim İçin Çok Değerlidir”

Daha sonra Ak Parti eski il yönetim kurulu üyesi Av. Abdullah Eryarsoy’u,  eski gençlik kolları üyeleri Fatih Alp ve Gökhan Meriç’i işyerlerinde ayrı ayrı ziyaret etti. Sefer Yazıcı ve Ali Alp Arslan’ın da katıldığı programda Işık “Partimizin kuruluşunda ve sonrasında emeği geçen arkadaşları fırsat buldukça ziyaret etmeye çalışıyorum. Partimize emeği geçmiş tüm arkadaşlarımız bizim için çok değerlidir” dedi.