İzmit İlçeye Hayırlı Olsun Ziyareti

Mart 29, 2011  

Fikri Işık’tan İzmit İlçeye hayırlı olsun ziyareti.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat başkan yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, önceki akşam göreve yeni atanan İzmit İlçe başkanı Ali Korkmaz ve yönetim kurulu üyelerini parti binasında ziyaret etti. İlçe başkanı Korkmaz’a yeni görevinde başarılar dileyen Işık; “ İzmit İlçe teşkilatımızın 12 Haziran’daki seçimde çıtayı yükselteceğine inanıyorum ” dedi.

İZMİT’TE ÇITAYI YÜKSELTECEĞİZ

Kısa bir süre önce AK Parti İzmit İlçe başkanlığına atanan Ali Korkmaz ve yönetimi milletvekili Fikri Işık’ı misafir etti. Işık, ilçe teşkilatına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette ilk söz alan İzmit İlçe başkanı Ali Korkmaz, milletvekili Fikri Işık’a “Hoş geldiniz” dedi ve desteklerinden dolayı teşekkür etti. Korkmaz, “ Milletvekilimiz Fikri Işık gibi teşkilatçı ve başarılı bir siyaset adamı ile çalışmak bize gurur veriyor. Hedefimiz yapacağımız çalışmalarla İzmit’teki oylarımızı arttırarak en güzel noktaya getirmektir. İnşallah Haziran ayında yapılacak olan milletvekili genel seçimlerinde partimizin çıtasını ve oy oranını yükselteceğiz ” açıklamasını yaptı.

BAŞARI ÇALIŞARAK ELDE EDİLİR

Sözlerine İlçe başkanı Korkmaz ve yönetimine başarılar dileyerek başlayan Fikri Işık; “Partimiz kurulduğu günden bu güne kadar, girdiği tüm seçimlerden başarıyla çıktı. Hiçbir seçimde başarısız olmadık, çıtamızı ve hedefimizi hep yükselttik. Bu seçimde de halkımızla beraber olacağız. 12 Haziran’da yapılacak olan seçimden de gerek ülke çapında gerekse Kocaeli genelinde birinci parti çıkacağız. Bizler bunu gittiğimiz her yerde görebiliyoruz. O nedenle daha büyük bir heyecan ve inançla çalışacağız. Bu başarıyı yakalamamız için teşkilatlarımıza da büyük görev düşüyor. Başarı çalışarak elde edilir ” dedi.