Kalıcı İş Yerlerine Okul Yapılacak

Temmuz 28, 2013  

FİKRİ IŞIK GÖLCÜK’TE EĞİTİMCİLERLE BULUŞTU

 TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Gölcük’te çeşitli ziyaretlerde bulundu. Işık’a ziyaretlerinde Ak Parti il yöneticileri İdris Alp, Orhan Barış, Ak Parti Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve parti yöneticileri eşlik ettiler.

Işık Hisareyn'de kahvehanedeki vatandaşlarla görüşütü

Eğitimcilerin Önerilerini Dinledi

Işık Gölcük’te eğitim dünyasından ilçe şube müdürleri, okul müdürleri, dershane yöneticileri, öğretmenlerden oluşan bir toplulukla buluştu. Kendisi de öğretmenlik mesleğinden gelen Işık eğitimle ilgili yapılan çalışmalar, sahada karşılan sorunlar, uygulamaların yansımaları ve diğer pek çok konuda eğitimcilerle karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Eğitimcilerin görüş ve önerilerini dinledi.

Işık Yazlık ilıca tesislerinde eğitimcilerle buluştu

Kalıcı İş Yerlerine Okul Yapılacak

Gölcük ilçesine yapılan ve yapılacak eğitim projelerinin de değerlendirildiği toplantıda Işık yaptığı açıklamada “ Bugün 760 kalıcı işyerini daha kamu kurumlarına devri ile ilgili resmi süreç tamamlandı. Gölcük’te bu işyerlerinden bir kısmını okula dönüştürmeyi planladık. Yapılacak çalışmalar sonrası atıl vaziyetteki bu iş merkezleri eğitim kurumu olarak vatandaşımızın hizmetine sunulacak” dedi.

Işık Hisareyn kahvesinde vatandaşlarla sohbet etti

Hisareyn Ziyareti

Işık Gölcük ziyareti kapsamında Hisareyn’e de giderek kahvehaneleri dolaştı. Vatandaşlarla çay içip sohbet etti. Ülke gündemi ve yerel konular hakkında Hisareynlilerin sorularını cevapladı.