Kandıra Köylerini Ziyaret

Eylül 2, 2010  

Bütçe görüşmelerinin tamamlanmasından ardından İlimize dönen Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Kandıra ilçe teşkilatı ile birlikte köyleri ziyaret etti.


 


Işık, Ankara’daki yoğun programlar ile bütçe görüşmelerinin bitmesi ve Kurban Bayramını fırsat bilerek geldiği Kocaeli’de Ak Parti Kandıra ilçe teşkilatının organize ettiği köy ziyaretlerine katıldı.


 


Köy ziyaretlerine ilk olarak Hediyeli köyünden başlayan Fikri Işık, bu köyde yeni yapılan sağlık ocağı ve Büyükşehir Belediyesinin yaptığı çalışmaları inceledi.   Köy halkı ile bir süre sohbet eden Işık Hediyeli Köyünden Çerçili Köyüne geçti. Çerçili Köyünde önce Köye Hizmet Birliği tarafından yapılanan çok amaçlı salonu inceleyen Fikri Işık burada Köy muhtarı Saffet Özkul  ile köyün durumunu değerlendi.  Köy Muhtarı Saffet Özkul “seçimden önce 27 nisan tarihinde Fikri Işık’a verdikleri köyün eksiklikleri ile ilgili 7 maddelik raporun   6 maddesinin tamamlanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kocaeli Milletvekili Fikri Işık’a teşekkür etti. Çerçili’den ayrldtan sonra İlçe Başkanı Cengiz Kan ve yönetim kurulu üyeleri ile beraber Taşambar köyünün Kocaoğlu ve Çıraklı mahallelerini de ziyaret eden   Işık daha sonra Yusufça köyüne geçti.

 

 

 


Işık: Devlet Duygularla Değil Akılla Yönetilir.


 


Yusufça köy kahvesinde vatandaevamı olan Akyazı’ya kadar uzanan otoyolun geçmesiyle   çok değerleneceğini ve mecbur kalmadıkça arsalarını satmamalarını söyledi