KARAMÜRSEL ZİYARETİ

Ekim 15, 2012  

Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili Fikri IŞIK, Kocaeli programı çerçevesinde Karamürsel İlçe Teşkilatı ile kahvaltı yaptı. Kahvaltıya Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Zekai İren ev sahipliği yaparken Karamürsel İlçe Başkanı Ahmet Türkel ,il yöneticileri Ahmet Berberoğlu,Sami Sezgin,Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım,kadın ve gençlik kolları başkanları ,ilçe yöneticileri,belediye meclis üyeleri ve il genel meclis üyeleri katıldı.


Teşkilatlarımızı Bilgilendiriyoruz
Teşkilat mensupları ile görüş alışverişinde bulunan Işık, gündem hakkında ki soruları yanıtladı ve teşkilatı bilgilendirdi. İlçe Başkanı Ahmet Türkel ve Belediye Başkanı İsmail Yıldırım,programa katılımından dolayı Milletvekili Fikri Işık ve teşkilat mensuplarına teşekkür ettiler. Daha sonra burada konuşma yapan Işık, konuşmasında “teşkilatlarımız içinde ki samimiyeti ve beraberliği her zaman önemsiyor ve bu samimiyetin bozulmaması teşkilat mensuplarımızın birbirleri ile daha yakın olmaları için bu tip toplantılara önem veriyoruz. Bu toplantılarda teşkilat mensuplarımız hükümetimizin yaptığı çalışmalar ile ilgili akıllarına takılan konular da sorular yöneltiyorlar biz de teşkilatlarımızı bilgilendiriyoruz” dedi.


Acılarımızı Beraber Yaşadık
Fikri Işık, Karamürsel yönetimi ile beraber yaptığı kahvaltının ardından Karamürsel Bosna Hersek Yardımlaşma Derneğinin ev sahipliğinde yapılan Bosna Hersek Yardımlaşma Dernekleri Başkanlarının toplantısına katıldı. Bosna Hersek Fahri Konsolosu Kemal Baysak’ın da katıldığı toplantıda Ak Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ve dernek başkanları Türkiye ve Bosna Hersek ile ilgili sohbet edip değerlendirme yaptı. Işık burada yaptığı konuşmada “Bosna Hersek ve Türkiye kardeş iki ülke, yakın zamanda yaşadıkları acıları bizlerde içimizde hissettik fakat bu gün o acıları tekrar yaşamamak için hep beraber çalışacağız” dedi.
Fikri Işık daha sonra Karamürselli şehit Hüseyin Güldal’ın babası Mustafa Güldal’ı ziyaret etti.