KARAMÜRSEL’DE DERNEK ZİYARETLERİ

Nisan 2, 2013  

TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Karamürsel’de dernek ziyaretleri yaptı.

Öğretmenevi İnşaatı İlerliyor.

Işık’a Karamürsel ziyaretinde Ak Parti İl yönetim kurulu üyeleri Zekai İren, Sami Sezgin, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Ak Parti Karamürsel İlçe Başkanı  Ahmet Türkel  ve teşkilat mensupları eşlik ettiler. İlk olarak inşaatı devam eden Karamürsel öğretmenevini inceleyen Işık daha sonra Karadenizliler derneğini ziyaret etti.  Işık burada yaptığı konuşmada” Biraz önce yapımı devam eden öğretmenevi inşaatını inceledik. İlçemize çok güzel bir öğretmenevi kazandırıyoruz. Ayrıca Amiral ilköğretim okulunu da bu yıl programa aldık” dedi.

Köprü Karamürsel’in Değerine Değer Katacak

Işık daha sonra Karamürsel Avcı Köyü Derneğini ziyaret ederek dernek üyeleri ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Dernek’te vatandaşların sorularını yanıtlayan Işık “Karamürsel Körfez köprüsünün bitişi ile bölgenin en önemli merkezlerinden biri olacak. Köprü Karamürsel’in değerine değer katacak” dedi. Dernek üyeleri Işık’ı 23 Haziran’da yapılacak geleneksel pilav gününe davet ettiler.