Karamürsel’den Işık geçti

Eylül 2, 2010  

Ak Parti 3. sıra milletvekili adayı Fikri Işık son olarak Karamürsel İlçesini ziyaret ederek, en aktif milletvekili adayı olma özelliğini sürdürdü.


Sabah saat 09:00’da kararsız ve diğer partilerden gençlerle kahvaltı ile başlayan Karamürsel programında Fikri Işık’a İlçe Başkanı Zekai İren ile gençlik kollarından yönetim kurulu üyeleri eşlik ettiler.

 


 

Gençlerin ülke ve Kocaeli’ne gündemine ilişkin sorularını yanıtlayan Fikri Işık, daha sonra yaklaşık 2 saat süren bir esnaf gezisi yaptı. Esnafın ilgisinden hayli memnun görünen Işık; “Kocaeli’de esnafın partimize ciddi bir teveccühü var. Esnaflar arasında oy oranımız da oldukça yüksek” dedi.

 


 

Esnaf ziyaretinden sonra Ak Parti Karamürsel Kadın Kolları’nın toplantısına katılan Işık, burada kadınların karşılaştırdıkları sorunları ve soruları masaya yatırdı. Kadın kollarının seçimlerin vazgeçilmez unsurlarından olduklarını ifade eden Işık, erkeklerin giremediği birçok yere kadınların girdiğini bu nedenle Ak Parti’nin başarısında büyük öneme sahip olduklarını belirtti.

Karamürsel’de ev ziyaretleri de yapan Fikri Işık ayrıca vefat eden bir vatandaşın cenaze namazına da katıldı.