Kartepe Gençlik Kolları İle Toplantı

Eylül 2, 2010  

AK Parti Kartepe İlçe Gençlik Kolları toplantısının konuğu, Kocaeli Milletvekili Fikri Işık oldu. AK Parti Kocaeli Milletvekili Işık, demokratik açılım ve günümüz sorunları üzerine gençlere birlikte sohbet etti.

Türkiye’nin jeopolitik konumu itibari ile çok önemli bir bölgede yer aldığını, Türkiye’nin diğer ülkelere karşı çok önemli bir güç teşkil ettiğini, bu gücün kullanımında da önceliklerini belirleyen ve bütün kriterleri göz önüne alarak hareket eden bir yönetimin olması gerekliliğinden söz eden Fikri Işık “ AK Parti geleceğin analizini yapabilen ve önünü gören bir kabineye sahiptir. Bu ülkede her bireyin haklarını sonuna kadar kullanabilmesinin güvencesi biz olacağız. Demokratik alanların genişlemesiyle istismar alanları daraltılmakta ve ülkede terör tavsiye edilmektedir. AK Parti’nin öncelikli hedefi budur ve bu hedef doğrultusunda istikametini belirlemiştir. Bizi bu istikametten çevirmek isteyenler vardır ve var olmaya devam edecektir. Vatan toprakların da huzur ve barışı bozacak her çalışmaya karşı duracağımızı bir kez daha yinelemek istiyorum. Demokratik açılımın sayesinde bütünlüğümüzü bir kez daha perçinlemiş bulunuyoruz. Bizler üzerimize düşeni yapmaktan çekinmiyoruz. Koltuk sevdalısıysa hiç değiliz. Bu topraklarda ki her sorun, üzerine titrenecek ölçü de bizler için önem arz etmektedir” dedi.

Üzülmez “Ülke refahı için tüm çalışmalara hazırız”

AK Parti Kartepe İlçe Gençlik Kolları Başkanı Uğur Üzülmez “Demokratikleşme, insan hakları ve özgürlüklerin genişletilmesi esasına dayanmaktadır. Bizler bu konuda çalışmalarımızı yapmaya devam ediyoruz. Ülke refahı için yapılan tüm çalışmalarda biz gençlerde üzerimize düşen görevler için her zaman varız. Bizlere zaman ayırarak, düşüncelerinizi bizlerle paylaştığı için yönetim kurulu arkadaşlarım ve şahsım adına vekilimize teşekkür ediyoruz.” dedi. Uzun saatlerce süren ve sohbet havasında gerçekleşen toplantıda, gençler sorularını sorup cevap alma imkânı buldular.