Kartepe İlçesini Ziyaret

Eylül 2, 2010  

 

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Kartepe´de bir dizi temaslarda bulundu. Kaymakam Ünaldı ile bir araya gelen Işık, daha sonra meclis üyesi Bülbül´e taziye ziyaretinde bulundu.

 


 

Kartepe´de bir dizi temaslarda bulunmak üzere ilçeye gelen Ak Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık´ın ilk durağı Kaymakamlık oldu. Işık, “Kartepe´de güzel şeyler olacak. Bunun göstergesi de başta valimiz olmak üzere, il yöneticilerimiz, siyasilerimiz ve yerel yöneticilerimizle milletvekillerimizin oluşturduğu birlik ve beraberlik içinde sergilenen uyumlu çalışmaları hizmete dönüştürmeye başladık. Bu uyumlu çalışmanın meyvalarını hizmet olarak halkımızda görecektir” dedi. Milletvekili Işık´a Kartepe dosyasını veren Kaymakam Ünaldı, “Sayın vekilimizin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Kendisinin desteğini görmek bizlerin çalışma şevkini artırmaktadır. Kartepe ile ilgili düşüncelerimizin yer aldığı dosyadaki konuların hayata geçirilmesinde sizlerin yardımlarınızı beklemekteyiz” dedi.

 


 

 


Kartepe Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin Bülbül´ün annesi Kadriye Bülbül´ün vefat haberini alan Ak Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Uzunçiftlik Cumhuriyet Mahallesi´nde cenaze evine taziye ziyaretinde bulundu. Beraberinde Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, Ak Parti Kartepe´den sorumlu İl Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Arıkan, Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz, meclis üyesi Tacettin Akyol, Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Zafer Arat ile birlikte Hüseyin Bülbül´e başsağlığı dileğinde bulunan Işık, Kadriye Bilbül´ün rahatsızlığı hakkında da bilgi aldı. 81 yaşında 3 çocuk annesi olan Kadriye Bülbül, geçirdiği felç sonrası Uzunçiftlik Cumhuriyet Mahallesi Cenk Sokak üzerindeki evinde tedavi görmekteydi.