Kartepe Teşkilatı İle Kahvaltı

Eylül 2, 2010  

Kartepe ilçe teşkilatı belediye başkan adayı Şükrü Karabalık ve aday daylarının bir araya geldiği bir kahvaltı programı düzenlendi

 

Işık ve Gönül’de katıldı

 

Kahvaltıya AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Gültekin Görüm, İlçe yönetim kurulu üyeleri, İlçe kadın ve gençlik Kolları Başkanları, belediye başkanları ve aday adaylarının hazır bulunduğu daraltılmış toplantıya, AK parti Kocaeli Milletvekillerinden Fikri Işık ve Sibel Gönül’de katıldı.

 

 


 

 


Birlik beraberlik mesajları verildi.


Maşukiye Yazıcılar Otel’de gerçekleşen kahvaltıya aday adaylarından Nilgün Yıldırım, Ragıp Yazıcıoğlu, Atilla Altınkaya, Ali Koç, Mustafa Büyüktalaş, Muzaffer Kaplankıran, Habib Sarman, Zafer Arat, Ergün Berdan, belediye başkanlarından Şaban Özer, Abdullah Sungur, Acısu eski belediye başkanı Yusuf Akyıldız, Uzunçiftlik eski belediye başkanı Osman Demiröz de katıldı.

 


Ak Partili Vekiller; Arı Gibi Çalışıyoruz…


Kahvaltı öncesi söz alan Fikri Işık ve Sibel Gönül, Başbakan Recep Tayip Erdoğan tarafından açıklanan adayların pırıl pırıl olduklarını belirterek “ Adaylarımız hepsi birbirinden değerli ve deneyimli. Şükrü bey, bölgenin sorunlarını bilen ve insanları yakından tanıyan bir belediye başkanımız. İnşallah 29 Mart’ta kazanan AK parti ve Kartepe insanı olacaktır. Gerek hükümet, gerekse Büyükşehir belediyesi olarak çivi çakmadık hiçbir yer kalmadı. Eksiklerimiz varsa da, onları da hep birlikte tespit ederek gidereceğiz. Teşkilatımız arı gibi çalışıyor. Kimse gevşek davranmasın ” şeklinde görüş belirttiler.


 


Seçim öncesi çalışmaların da ele alındığı toplantıda, tüm aday adayları yapılan programlara katılarak belediye başkan adayı olan Şükrü Karabalık’a destek olup, kapı kapı dolaşıp vatandaşa Ak Parti’nin çalışmalarını anlatacaklarını söylediler. Böyle bir birlik ve beraberliğin gösterildiği toplantı sonrası, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Fikri Işık ve Sibel Gönül, “ bu birlik beraberliğin karşısında kimse duramaz, işte samimiyet budur ” ifadesini kullandılar.