KARTEPE ZİYARETİ

Aralık 11, 2012  

Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili Fikri IŞIK Kartepe’ de bir dizi ziyaretlerde bulundu. Işık’a  programında Ak Parti Kocaeli İl Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Arıkan,Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz,İl Genel Meclisi Başkanı Fahim Kılıç, Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, Ak Parti Kartepe İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve meclis üyeleri eşlik etti.

YATIRIMLARI DEĞERLENDİRDİ

 

İlk olarak Ak Parti İlçe Başkanlığını ziyaret ederek başlayan Işık, burada ilçe Başkanı, Belediye Başkanı ve İl Genel Meclisi Başkanı ile beraber bir toplantı yaparak Kartepe’de ki sorunları ve yapılan yatırımları değerlendirdi. Daha sonra Ak Parti Kartepe İlçe Yönetimi ile bir araya gelen Işık, burada yönetim kurulu üyeleri ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak sorularını yanıtladı. Işık burada yaptığı konuşmada “Bugün İlçe Başkanımız,Belediye Başkanımız ve İl Genel Meclisi Başkanımız ile beraber Kartepe ilçemizdeki projeleri ve özellikle eğitim yatırımlarını değerlendirdik. İstasyon Mahallemize yeni bir ilkokul yapma çalışmalarımız, yeşil kentteki Halise Türkkan İlkokulumuza ek bina yapma çalışmamız, Güzel Sanatlar ve Spor Lisesine yurt kazandırmak için yaptığımız çalışmalar devam ediyor. Ayrıca ilçemizde Turizm Otelcilik lisesi yapımı ile ilgili  ihale hazırlıkları devam ediyor. Bunun dışında yerel ve genelde yapılan çalışmaları milletvekillerimiz, belediye başkanımız ve teşkilatımız ile beraber takip etmekteyiz.” Dedi.

KAHVELERİ ZİYARET ETTİ

 

Işık, parti çalışmalarının ardından Kartepe Belediyesi Meclis üyesi Tacettin Akyol’un oğlunun Köseköy’de ki iş yerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Daha sonra Köseköy merkezde ki kahveleri ziyaret eden Işık,  burada vatandaşlar ile bir araya gelerek sohbet etti. Işık kahve ziyaretleri sırasında vatandaşların sorularını yanıtlayarak yerel ve genel yatırımlar hakkında vatandaşları bilgilendirdi.