KASİAD ZİYARETİ

Kasım 26, 2012  

 Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, KASİAD yönetimi ile kahvaltıda buluştu. Işık’a Ak Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Adem Koç ve İl Yöneticisi Ahmet Berberoğlu eşlik etti. KASİAD Yönetim Kurulu Başkanı A.Baki Kahraman, Körfez KASİAD Şub. Bşk. Güngör Koç ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı kahvaltıda Işık, KASİAD Yönetiminin sorularını cevapladı ve gündem hakkında karşılıklı söyleşide bulundular.

Kocaeli’den Dünyaya Açılıyoruz

Yönetim Kurulu A.Baki Kahraman öncelikle Işık’ a davetlerine katılımından dolayı teşekkür ederek dernek hakkında Işık’a bilgi verdi. 436 üyesi olan KASİAD’ın Kocaeli ekonomisine katkıda bulunmak ve üyelerine Kocaeli’den dünyaya açılmaları için yardımcı olmayı amaçladıklarını söyledi. Kahraman daha sonra yönetim kurulu üyeleri ile beraber Işık’la gündem hakkında değerlendirmeler yaparak karşılıklı söyleşide bulundular.

Işık ”Not Artışı Geç De Olsa Ekonomideki Başarıyı Teyit Etti”

Işık burada yaptığı konuşmada “Hükümet olarak iktidara geldiğimizden beri oda ve derneklerin çalışmalarına yardımcı olduk. KASİAD ve benzeri derneklerimiz hem yurtiçinde hem yurt dışında ülkemizin kalkınması ve büyümesi için yoğun çalışmalar yürütüyorlar. Hükümetimiz, iş adamlarımız ve çalışanlarımızla birlikte 10 yılda ekonomik olarak büyük başarılar elde ettik. Küresel krize rağmen ekonomimiz büyümeye ve istihdam oluşturmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde gelen not artışı da geç de olsa bunu teyit etmiş oldu” dedi.