KIRŞEHİR VE KIRIKKALE ZİYARETİ

Aralık 27, 2012  

Ak Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Kırşehir ve Kırıkkale illerini ziyaret ederek teşkilat mensupları ile toplantılar yaptı.

Bütçe Sonrası Bölge Turu

Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Ak Parti Büyük Kongresinden sonra yapılan yeni görev dağılımında tekrar teşkilat başkan yardımcılığına getirilmiş ve yeni bir bölgede 13 ilin sorumluluğunu üstlenmişti. Işık TBMM’de bütçe görüşmelerinin tamamlanmasının ardından bu illerden olan Kırşehir ve Kırıkkale’ye ziyaret gerçekleştirdi.

Işık” Teşkilat Mensuplarımız İsimsiz Kahramanlarımızdır”

Işık ilk olarak Ak Parti Kırşehir İl Başkanlığı’nda il yönetimi, ilçe ve belediye başkanları, il genel meclisi başkanı,  kadın ve gençlik kolları başkanları ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Kırşehir teşkilat mensupları ile tanışan Işık teşkilatın durumu ve çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu. Teşkilat mensupları ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Işık “Teşkilatçılık zor bir iştir. Teşkilatçı olan kişi zamanından, ailesinden, hayatın birçok alanından fedakârlıklar yapar. Fakat bu vesile ile topluma hizmet etme görevini yerine getirir. Teşkilat mensuplarımız iktidarımızın isimsiz kahramanlarıdır” dedi.

Kırıkkale İl Danışma Meclisi Toplantısı

Kırşehir ziyaretinin ardından Kırıkkale’ye geçen Işık burada ilk olarak il danışma meclisi toplantısına katıldı. Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ve bölge Milletvekillerinin de katıldığı programda Işık teşkilat çalışmaları hakkında bir konuşma yaptı. Daha sonra Ak Parti Kırıkkale İl bBaşkanlığı’nı ziyaret eden Işık burada da il yönetimi, ilçe ve belediye başkanları,  il genel meclisi başkanı,  kadın ve gençlik kolları başkanları ile tanışma ve değerlendirme toplantısı yaptı. Işık çalışmalarını tamamladıktan sonra Ankara’ya döndü.