KOCAELİ MİLLETVEKİLİ FİKRİ IŞIK KÖRFEZ’DE

Eylül 2, 2010  

Kocaeli Milletvekili Fikri IŞIK, AK Parti İl Kadın Kolları iftarı ve AK Parti 38.İl Danışma Meclisi Toplantısı’na katılmak üzere geldiği Kocaeli’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.


 


Fikri Işık ziyaretler kapsamında ilk olarak Körfez Kaymakamı Erol Türkten ve Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan’ı makamlarında ziyaret etti.


 


Körfez İlçesindeki ilk ziyaret programını AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Demir,Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun,İlçe Başkan Yardımcıları,İl Genel Meclis Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri İle birlikte Kaymakam Erol Türkten’e gerçekleştirdi.


 


İlçenin sorunları ve devam eden projeler hakkında Kaymakam Türkten’den bilgi alan Işık,Kaymakamlık binasında görevli daire müdürlerini ve personeli de ziyaret etti.


 


Ziyaret sırasında Erol Türkten, Kocaeli Milletvekili Fikri Işık’ın ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getirerek çalışmalarında kendisine başarılar diledi.


 


Daha sonra Milletvekili IŞIK beraberindeki heyet ile birlikte Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan’ı makamında ziyaret etti.


 


Işık:Biz Kocaeli’nin geleceği için çalışıyoruz


 


Belediye ziyaretinde açıklama yapan Fikri Işık, Körfez ilçesinde devam eden çalışmalar ve yeni projeler için gereken desteğin bugüne kadar verildiğini bundan sonra yapılacak olan çalışmaların takipçisi olacağını bildirdi. Işık ayrıca Kocaeli için yapılan çalışmaların ortada olduğunu bu süreçten sonra da Kocaeli’nin yaşanabilir bir kent olması için gereken gayretin gösterileceğini söyledi.  

 

 


 

Esentepe ve Kuzey Mahallesi’nde esnaf ziyareti

 

Kaymakamlık ve Belediye ziyaretlerinin ardından Esentepe ve Kuzey Mahallesinde esnafları ziyaret eden Fikri Işık’ın vatandaşların sorunları ile ilgilenmesi dikkatlerden kaçmadı. Esnaflar ve vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Işık,iftarını da Körfez İlçe Başkanlığı’nın organize ettiği evde vatandaşlarla ile birlikte açtı.

 

07.10.2007