Kocaeli Valisi Sn. Ercan Topaca’ya Ziyaret

Eylül 2, 2010  

Kocaeli Milletvekili Sayın Fikri IŞIK, Vali Ercan TOPACA’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Kocaeli Milletvekili Sayın Fikri IŞIK ziyarette yaptığı konuşmasında “Sayın Valimize hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sayın Valimiz hızlı bir başlangıç yaptı. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum. Kocaeli Ülkemizin en dinamik, en hızlı gelişen, bir o kadar da sorunları büyük ancak hizmetlerin çabuk fark edildiği bir kentidir. Böyle bir kente genç bir Valimizin atanması bizim açımızdan sevindiricidir. İnşallah Kocaeli’nin sorunları bundan sonrada daha hızlı çözülecektir. Sayın İçişleri Bakanımızın da kamuoyuna belirttiği gibi Valilik Binası bugün ki Köy Hizmetlerinin iştigal ettiği arsanın üzerine yapılacaktır. Sayın Valimize başarılar diliyor tekrar Kocaeli’ne hoş geldiniz diyorum” dedi

Kocaeli Valisi Sayın Ercan TOPACA ise yaptığı konuşmasında “Sayın vekilimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bende Kocaeli’yi tanıma ve öğrenme dönemindeyim. Kocaeli için hep beraber çalışacağız. Kocaeli’de eksik olan ne varsa tamamlamak için gayret göstereceğiz. Gelecek bugünden güzel olacak. Kocaelililerin hizmetindeyiz. Prensipte Valilik Binası için Merkez Bankası ile anlaştık muaffakatı geldi. Bir değiş tokuş yapacağız. Özel idaremizin bir yerini vereceğiz. Merkez bankasını alacağız. Belki geçici olarak Valilik binasını oraya taşıyabiliriz. Henüz bir karar vermiş durumda değiliz. Şuan için bir protokol imzalamış durumda değiliz. İnşallah önümüzdeki günlerde durum daha da netleşecektir” dedi.