KÖRFEZ BELEDİYESİNİ ZİYARET

Ocak 29, 2013  

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan’ı yeni makamında ziyaret etti. Başkan Pehlivan ile birlikte tüm belediye birimlerini gezen Milletvekili Işık, çalışanlarla da sohbet etti.

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan’ı yeni makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Ziyarette Ak Parti Kocaeli İl Yöneticileri Enver Alçık, Şemsettin Ceyhan, Ak Parti Körfez İlçe başkan yardımcısı Mehmet Şahin ve Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Şendoğan’da hazır bulundu. Körfez’e modern bir belediye binası kazandırdığı için Başkan Pehlivan’ı kutlayan, Milletvekili Işık belediye binasını çok beğendiğini belirtti. Işık “Her geçen gün büyüyen, gelişen Körfez’e yakışan bir belediye binası olmuş. İçinde huzurla, başarıyla uzun yıllar güzel işler de yapmakta nasip olsun.” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan Körfez’e kazandırmayı düşündüğü diğer projeler hakkında Işık’a bilgi verdi. Ziyarette Körfez’e yapılacak olan imam-hatip lisesi ve Samsun mahallesinin taşınması konuları da gündeme geldi.