Köylüye Yol Müjdesi.

Mayıs 6, 2011  

Yaklaşan milletvekili genel seçimleri öncesi tempoyu arttıran adaylar, gece geç saatlere kadar çalışmaya devam ediyor. AK Partinin mevcut milletvekili ve adayı Fikri Işık, gittiği Kandıra ziyaret programında gece geç saatlere kadar köy ziyaretleri gerçekleştirdi.

AK Parti İl başkan yardımcısı Fevzi Bayırbaşı, İlçe başkanı Erdinç Şentürk, Belediye başkanı Cengiz Kan, İlçe gençlik kolları başkanı İskender Yazıcı ve kalabalık partili topluluğuyla ilk olarak Ferizli köyünü ziyaret eden AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Fikri Işık, daha sonra Sinanlı Bilallı köyünü ziyaret etti.

KÖYLÜDEN HAYIR DUASI ALDILAR

Kandıra’nın Ferizli köyünde kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından karşılanan Fikri Işık’a, burada köy halkı ve yaşlılar hayır dualarını eksik etmedi. Köylerine yapılan çalışmalardan memnun olduklarını ifade eden Ferizli halkı, başta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve milletvekillerine ayrıca Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na teşekkür ettiler.

DAHA FAZLASINI YAPACAĞIZ

Yoğun kalabalık karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Fikri Işık, Ferizli halkına teşekkür etti. Kendilerinin mecliste yoğun bir tempo ile çalıştıklarını ifade eden Işık; “Bizim görevimiz sizlerin refah ve huzuru için çalışmaktır. Sizler bizlere vekâlet verdiniz, görevimiz sizlere en iyi şekilde layık olup çalışmaktır, daha fazla çalışıp, daha fazla eserler ve yatırımlar yapmak istiyoruz ” dedi.

YOL MÜJDESİNİ VERDİ

Daha sonra Sinanlı Bilallı köyüne geçen Fikri Işık, gece geç saatlere kadar köydeki vatandaşların sorularını yanıtladı. Hükümet çalışmaları hakkında bilgi veren Işık, Kandıra ve çevre köylerini yakından ilgilendiren Karasu-Kandıra-Şile yolunun 2011 yatırım programına alındığı müjdesini verdi. Işık bu yolun bölünmüş olarak yapılacağını da söyledi. Fikri Işık ayrıca, Kaynarca-Kandıra yolu çalışmalarının hızla devam ettiğini ifade etti.

İSTİKRARA İHTİYAÇ VAR

Gece geç saatlere kadar süren kahve toplantısında köydeki vatandaşların sorularını yanıtlayan Işık, ülkenin istikrara ihtiyacını olduğunun altını çizerek, “Ülkemiz 10 yıl önce 12 gün sonrasını göremiyordu, ancak şimdi 12 yıl sonrasının hesaplarını yaparak hedefler koyduk. Demek ki ciddi yol almışız, bu yüzden istikrara ihtiyaç var” şeklinde konuştu.