Milletvekillerinden Özak’a tebrik ziyareti.

Temmuz 1, 2011  

Kocaeli Milletvekili Sibel Gönül ,  Fikri Işık  ve AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek Özak’ı Başkan Vekilliği görevi için tebrik etti.


Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, Kocaeli Milletvekili Sibel Gönül ve Fikri Işık’ı ağırladı. Zekeriya Özak’ı Büyükşehir Başkan Vekilliği görevine seçilmesi nedeniyle kutlayan milletvekili Gönül ve Işık, teşkilat tozu yutarak seçilmiş göreve gelenlerin vatandaşı çok daha iyi anladığını ve görevlerinde çok başarılı olduklarını kaydetti.

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sibel Gönül ve Fikri Işık İl Başkanı Mahmut Civelek ve İl Yöneticileri ile birlikte, Büyükşehir Belediye Başkan Vekilliğine atanan Zekeriya Özak’ı makamında tebrik etti. Başkan Vekili Özak ile samimi bir ortamda selamlaşan milletvekili Gönül, ‘’Büyükşehir Belediye Başkan Vekilliğine yeni atanan Zekeriya Özak’ı arkadaşımızı kutlamaya geldik. Çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. Milletvekili Işık “Ak Parti kuruluşundan bu yana tüm teşkilatımız özveriyle çalıştı ve Kocaeli için çok güzel işler yaptı. Tüm arkadaşlarımız bundan sonra da fedakarlık yapmaya devam ederek Kocaeli’ye çok güzel hizmetler yapacağına inanıyorum’’dedi. Siyasetin büyük fedakarlıklar gerektirdiğini söyleyen İl Başkanı Mahmut Civelek ise “Kocaeli genelinde aldığımız sonuç bizi çok mutlu etti. Bunda büyükşehir ve ilçe belediye hizmetlerinin çok katkısı var. ” dedi.