UMUTTEPE CAMİ VE KÜLTÜR MERKEZİ ZİYARETİ

Mart 18, 2013  

Ak Parti Kocaeli Milletvekilleri Fikri Işık,Zeki Aygün ve İlyas Şeker yapımı devam eden önceki haftalarda ilk Cuma namazının kılındığı ve halen vakit namazlarının kılınmaya devam edildiği Kocaeli Umuttepe Camii ve Kültür Merkezine ziyarette bulunup incelemelerde bulundular.

HEDEFİMİZ  HAZİRAN AYINDA BİTİRMEK

Cami dernek başkanı Sami Aydın,yönetim kurulu üyeleri Yüksel Özdemir,Abdullah Binbay ve Ak Parti Kocaeli İl Yönetim Kurulu üyesi Şemsettin Ceyhan’ın hazır bulunduğu ziyarette dernek yöneticileri, Milletvekillerine cami ve kültür merkezi inşaat alanını gezdirdi. Yapılan çalışmalar hakkında da bilgi veren dernek yöneticisi Yüksel Özdemir “ Cami ve Kültür Merkezi inşaatı çalışmalarımız hızla devam ediyor. Hedefimiz haziran ayında inşaatı tamamen bitirip cami ve kültür merkezimizi kullanıma açmaktır” dedi.

GENÇLERİN FAYDALANACAĞI BİR ESER OLACAK

Cami ve kültür merkezi inşaatını gezen milletvekilleri dernek başkanı ve yöneticilerine teşekkür ederek , Kocaeli Üniversitesi yakınında bulunan bu kültür merkezinin gençlerimize çok faydalı olacak bir eser olduğunu, yapılacak olan kütüphane ve kültür merkezi ile beraber öğrencilerin akademik çalışmalarında da kullanabilecekleri bir eser olacağını söyleyip çalışmalarında başarılar dilediler.