Mutlu bir yuva için “EVET” dediler

Eylül 3, 2010  

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık,  Kandıra Muhtarlar Derneğini ziyaret etti. Muhtarlıkta Nesrin Deniz ve Emre Aslantaş çiftinin nikâhına denk gelen Işık, genç çifte genç çifte nikâh şahitliği yaptı.

NİKAH ŞAHİDİ OLDU

Aydoğan ve Nahide Deniz çiftinin biricik kızları Nesrin ile İsmail ve Fatma Aslantaş çiftinin biricik oğulları Emre, nikâhlarını kıydırmak için geldikleri, Kandıra Muhtarlar Derneğinde sürpriz ile karşılaştılar. Muhtarlıkta o sırada ziyaret bulunan Milletvekili Fikri Işık ve Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan ile karşılaştılar. Genç çift nikah Işık ve Kan’a nikah şahitlerin olasını istedi. Kandıra Tatarahmet Köyü Muhtarı Şinasi Karagöz’ün kıydığı nikâhın şahitliklerini, AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ve Kandıra Belediye başkanı Cengiz Kan yaptılar.

NİKAHTA KERAMET,”EVET” DE GÜZELLİK VAR

Kıyılan nikahın ardından evlilik cüzdanını veren Milletvekili Fikri Işık; “ Nikahta keramet olduğu gibi, “EVET” de güzellik vardır ” diyerek, evlilik cüzdanını gelin Nesrin Deniz’e verdi. Damadın babası AK Parti Tatarahmet köyü temsilcisi İsmail Aslantaş, bayramdan sonra gelinini ve oğlunu Kemer’e bir haftalık balayına göndereceğini belirtti.