Posoflular Seyran Şenliği

Eylül 2, 2010  

Körfez Posoflular Derneği tarafından geleneksel hale getirilen seyran şenliklerinin 7.’sinde ilimizde yaşayan Posoflular bir araya geldi. 

 


Körfez İlçe İlimtepe Mevkiinde düzenlenen ve Körfez Posoflular Derneği Başkanı Haydar yıldırım ile yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliği yaptığı şenliklere; Ak Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Zeki Aygün, Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun, Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Mehmet Ali Okur ile yaklaşık bin kişiden oluşan davetli topluluğu katıldı. Sıcak görüntülerin yaşandığı şenlikte, yöresel yemekler ikram edilirken gün boyu coşkulu müzik eşliğinde oyunlar oynandı.

 


 

Uzun bir aradan sonra bir araya gelmenin mutluluğunu yaşayan Posoflular hemşehrileriyle hasret giderirken, etkinliği düzenleyen Haydar Yıldırım ve ekibine teşekkür ettiler. Şenlik sırasında düzenlenen törenle derneğe katkıda bulunan Milletvekili Fikri Işık ile Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan’a teşekkür plaketi verildi.