SAĞLIK BAKANIMIZ SN. MÜEZZİNOĞLU’NU ZİYARET

Mayıs 3, 2013  

AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nu ziyaret ederek, ilimizde devam eden ve yapılması planlanan sağlık yatırımlarını görüştüler.

Sağlık Bakanı’nı Ziyaret Ettiler

AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Sibel Gönül, Fikri Işık, Mehmet Ali Okur ve Zeki Aygün sağlık alanında ilimizde devam eden ve yapılması planlanan sağlık yatırımlarını görüşmek üzere Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu`nu makamında ziyaret ettiler. Sağlık Bakanlığı görevine getirilen bakan Müezzinoğlu`na hayırlı olsun dileklerini ileten milletvekilleri, yeni bakanlık döneminde yapacağı çalışmalar için de başarılar diledi.

Kocaeli`nde yapılan yatırımları ve programa alınan projeleri Bakan Müezzinoğlu ile birlikte tek tek masaya yatıran Milletvekilleri; Bakan yardımcısı Agah Kafkas’ın da bulunduğu toplantıda; ihale hazırlıkları devam eden Kocaeli Devlet Hastanesi projesini, Derince Eğitim Araştırma Hastanesi’nin bitişiğindeki askeri hastaneye ait alanın Derince Araştırma Hastanesine dahil edilmesi konusunu; Kandıra ve Gebze Fatih Devlet Hastanelerinin devam eden inşaatları ile ilgili süreci, Gölcük Devlet Hastanesi ek bina projesini ve ilimizdeki sağlık personeli ile ilgili konuları Sağlık Bakanı ile görüştüler.

TOKİ Başkanı ile de görüştüler

Ak Parti Kocaeli Milletvekilleri TOKİ Başkanı Ahmet Haluk Karabel ile de bir görüşme yaptılar. TOKİ tarafından yapılan eğitim, sağlık, yurt ve sevgi evleri yatırımlarını görüşen milletvekilleri ihale hazırlıkları süren Kocaeli Stadyumu projesinin son durumunu da değerlendirdiler.

Ayrıca ilimizde devam eden ve yapılabilecek konut yatırımları hakkında da TOKİ başkanı ile birlikte değerlendirdiler.