Bu seçimin en net galibi Recep Tayyip Erdoğan’dır

Temmuz 1, 2018  

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, “Bu seçimin en net galibi Recep Tayyip Erdoğan’dır. Cumhurbaşkanımıza halkımız ‘Sen yürü, biz de seninle yürümeye devam edeceğiz’ demiştir.” dedi.

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı’nda partililerle bir araya gelen Işık, burada yaptığı konuşmada, iyi niyetle, gayretle, uyum içerisinde çalıştıkları için başarının nasip olduğunu ama muhalefet bunu yapamadığı için seçimden sonra mazeret üretmenin çalışmasını yaptığını söyledi.

Gerçekler bütün acı yönüyle ortaya çıkınca muhalefet yöneticilerinin birbirine girdiğini belirten Işık, bunun zamanında topluma güven verememelerinin, seçim dönemi sloganlarla vatandaşın teveccühünü kazanabileceklerini sanmalarının sonucu olduğunu kaydetti.

Işık, Türkiye’nin tek umudunun AK Parti olduğunu vurgulayarak, “14 seçimdir milletimiz Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ‘Durmak yok, yola devam’ diyor. Bunu muhalefetin anlaması lazım. Muhalefet eğer bunu anlarsa alternatif olabilir. Yoksa her seçim öncesi kendi tabanına çok fazla tutulması mümkün olmayan sözler verip, seçimin akşamından itibaren de kavga etmeye devam ederler.” diye konuştu.