SİVAS İL BAŞKANLIĞI ZİYARETİ

Nisan 2, 2013  

Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, AK Parti Sivas İl Başkanı Burhanettin Kuru’yu makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, yakın zamana kadar AK Parti Genel Merkez teşkilat başkan yardımcısı olduğunu ve teşkilatçılığın içinden gelen biri olduğunu söyledi.

AK Parti Sivas İl Teşkilatı hakkında övgü dolu sözler söyleyen Fikri Işık, AK Parti Sivas İl Başkanlığının Türkiye’nin en önemli, en başarılı teşkilatlarından biri olduğunu ifade etti.

Fikri Işık sözlerine şöyle devam etti:

“Sivas her alanda başarılı teşkilatçılık örneği veriyor. Gerek uyumları, gerek performanslarıyla bizleri memnun ediyor. Teşkilatçılık siyasette olmazsa olmazdır. Güçlü iktidar, güçlü partiyle; güçlü parti de güçlü teşkilatlarla oluşur. Ülkemizin istikrarı açısından ve 2023 ve 2071 hedeflerimizin yakalanması için teşkilat çalışmalarını olmazsa olmaz görüyoruz. Ülkemizin çok daha güçlü olması için emek veren gayret eden başta il başkanımız olmak üzere herkese teşekkür ediyorum.”

AK Parti Sivas İl Başkanı Burhanettin Kuru ise AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık’ın teşkilatçılığı iyi bilen birisi olduğunu kaydederek, Sivas’a yapılacak çalışmalar hakkında AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ile fikir alışverişinde bulunacaklarını söyledi.