” Sizleri mahçup etmeyeceğiz “

Haziran 24, 2011  

Kocaeli Milletvekilleri Fikri Işık ve İlyas Şeker, hemen hergün birlikte dolaşarak, 12 Haziran milletvekili genel seçimleri sonrası vatandaşın ayağına giderek, verilen desteklerden dolayı teşekkür ziyaretleri gerçekleştiriyorlar.


12 Haziran milletvekili genel seçimleri sonrası Gebze ve Darıca’nın ardından, Kartepe ve Körfez ilçede ziyaretlerini sürdüren Fikri Işık ve İlyas Şeker, seçmene teşekkür  etmeye devam ediyorlar.

TATİL NEDİR BİLMEYİZ

12 Haziran seçimlerinde yoğun bir tempo ile çalışarak ülke genelinde yüzde 50, Kocaeli geneleinde yüzde 53 oy alarak büyük zafere imza atan AK Parti’de seçmene teşekkürler devam ediyor. Önceki gün Gebze ve Darıca’da vatandaşları ziyaret ederek teşekkür eden Işık ve Şeker, bu kez de Kartepe ve Körfez ilçede kahvehane ve esnafı dolaştılar. AK Partinin aldığı yüzde 50 oyu, ” halkımız tercihini istikrardan yana kullandı ” sözleriyle özetleyen Fikri Işık ve İlyas Şeker, ” bizler tatil nedir hiç bilmedik, bundan sonrada çalışmalarımızı yoğun bir şeklilde sürdürerek hizmetlere devam edeceğiz ” dediler.

ESNAF VE STK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Kartepe ilçesi Maşukiye’de esnafı ziyaret ederek cemiyetlere katılan AK Parti Kocaeli milletvekilleri Fikri Işık ve İlyas Şeker daha sonra Körfez ilçeye giderek, Kirazlıyalı mahallesinde kahveleri dolaşıp, esnaf ve STK temsilcilerine teşekkür ettiler. AK Parti Körfez ilçe teşkilat başkanı Mehmet Şahin ve Körfez belediyesi koordinatörü Nurettin Yıldırım’ın da hazır bulunduğu ziyaret, Kirazlıyalı Avcılar kulübü ile başladı. Daha sonra Körfez Ticaret Odası başkanı Mustafa Efe’yi de ziyaret eden Işık ve Şeker, 12 Haziran’da kendilerine verilen destekten dolayı teşekkür ettiler.

KİRAZ TOPLAYIP STRES ATTILAR

Aylardır yoğun tempoda çalışan AK Partili milletvekilleri daha sonra Körfez Kirazlıyalı mahallesinde partililerin bahçesine giderek kiraz toplayıp, stres attılar. Kiraz bahçesinde kiraz ve şeftali toplayan AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Fikri Işık ve İlyas Şeker, meyveyi dalında yemenin daha lezzetli olduğunu belirttiler.