SON MİTİNGİ DİLOVASI’NDA YAPTIK

Mart 30, 2014  

 

1505303_474988412602260_259630129_n

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, partisi tarafından Dilovası ilçesinde düzenlenen mitinge katıldı.

Bakan Işık, burada yaptığı konuşmada, Dilovası’nın AK Parti’ye her seçimde destek verdiğini, kendilerinin de bu desteğe hizmet yaparak karşılık verdiklerini söyledi.

İlçeyi yeniden inşa ettiklerini ifade eden Işık, şu anda Kocaeli’de nüfus başına en büyük yatırımı Dilovası’nın aldığını kaydetti.

Kocaeli’nin en güzel eğitim kampüsünün de Dilovası’nda olduğunu dile getiren Işık, “Dilovası’nın sorunlarını biz çözüyoruz. Bundan sonrada ancak biz çözeriz. Birileri millete iş sözü vererek oy alma derdinde. Size bir müjde vereyim. Nisan ayı içinde İŞKUR’un Dilovası’na şubesini açıyoruz. Gençlerimizi hem meslek sahibi hem de iş sahibi yapacağız. Bu ülkede kanı durduran, çözüm sürecini başlatan ve ülkemizi yepyeni kardeşlik süreciyle buluşturan Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkmanızı bekliyoruz” diye konuştu.

Dilovası’nın yarınki yerel seçimler için kararını verdiğini belirten Işık, “Koltuk için gitmedik parti bırakmayanlara Dilovası’nda yarın bir ders daha verin. Dilovalının eli mührü CHP’ye vurmaz. Dilovası, bu millete zulmedenlerle beraber olmaz. Koltuk için parti arayanlara yarın son dersi siz verin ve onları da siyasetin emeklilik kapısından emekliliğe gönderin” ifadesini kullandı.