SON VESAYETTEN DE ÜLKEYİ KURTARACAĞIZ

Şubat 1, 2014  

 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, Kocaeli'deBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, Kocaeli'degb1ğb4ğb6 gb7

ARTIK ŞUNU HERKES BİLSİN Kİ, TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ KENDİ İÇİNDE PARALEL BİR DEVLET ANLAYIŞINA ASLA MÜSAADE EDEMEZ.

“Vesayet yapılarından bu ülkeyi tek tek kurtarmış bir iktidar olarak bu son vesayetten de ülkeyi kurtaracağız”

“Artık şunu herkes bilsin ki, Türkiye Cumhuriyeti devleti kendi içinde paralel bir devlet anlayışına asla ve asla müsaade edemez. Bunu hiç kimse beklemesin. Buna biz de müsaade etmeyeceğiz”

“Artık bu ülkede hiç kimse 30 Mart’tan sonra ‘bakanları biz belirleriz, milletvekillerini biz belirleriz, bizim borumuz öter’ diyemeyecek”

“30 Mart akşamı sonuçlar açıklandığında Türkiye’de kazanan demokrasi olacak. Türkiye’de kazanan seçilmiş siyaset olacak. Türkiye’de kazanan vesayete karşı dik duruş sergileyen AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan olacak”

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Gebze’de partisin aday tanıtım töreninde yaptığı konuşmada, Gebze’de yaptıkları faaliyetleri anlatarak, özellikle Gebze’yi bilim ve teknoloji merkezi haline getirmek için çalıştıklarını söyledi.

Bilişim Vadisi Projesi’ni hassasiyetle sürdürdüklerini ifade eden Işık, bakan olduktan sonra Gebze’de 2 kez Bilişim Vadisi’yle ilgili toplantı yaptıklarını kaydetti.

“Son vesayetten de ülkeyi kurtaracağız”

Son dönemde Türkiye’de yaşanan olaylardan sonra 30 Mart yerel seçimlerinin daha da önem kazandığını ifade eden Işık, “30 Mart seçimleri aynı zamanda Türkiye’de demokrasinin, seçilmiş siyasetin vesayete karşı verdiği mücadelenin seçimi olacaktır. Artık bu ülkede hiç kimse 30 Mart’tan sonra ‘bakanları biz belirleriz, milletvekillerini biz belirleriz, bizim borumuz öter’ diyemeyecek.” dedi.

Türkiye Cumhuriyeti devletinin kendi içinde paralel bir devlet anlayışına asla  müsaade edemeyeceğini kaydeden Işık,  sandığı işaret etti.

Işık, “30 Mart akşamı sonuçlar açıklandığında Türkiye’de kazanan demokrasi olacak. Türkiye’de kazanan seçilmiş siyaset olacak. Türkiye’de kazanan vesayete karşı dik duruş sergileyen AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan olacak.” diye konuştu.