Sorunları yerinde gördü

Eylül 2, 2010  

AK Parti Kocaeli Milletvekili ve Milli Eğitim komisyonu üyesi Fikri Işık, 4 okulda incelemelerde bulundu. Işık,  müdürlerinden dosya aldığı okulların sorunlarıyla yakından ilgileneceğinin sözünü verdi.

 

  

 

 

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Gebze’de okul ziyaretlerinde bulundu. Önceki gün Gebze’de basın toplantısı düzenleyen milli eğitim komisyonu üyesi Fikri Işık daha sonra bazı okulları ziyaret ederek sorun ve sıkıntıları yerinde gördü. Milletvekili Işık’a Gebze Milli Eğitim Müdürü Aydın Ceylan, AK Parti Gebze İlçe başkanı M. Ali Okur, AK Parti İl başkan yardımcısı Ekrem Özenir de eşlik etti. Chrysler 50. Yıl İlköğretim Okulu, Mustafa Paşa İlköğretim Okulu Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu ile Yavuz Selim İlköğretim Okulu’nu gezen milli eğitim komisyonu üyesi Fikri Işık, sorun ve sıkıntılarla ilgili İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ceylan ve okul müdürlerinden bilgiler aldı.

 Fiziki şartların yetersiz olduğu okullarla ilgili yetkililerden dosya da alan Fikri Işık, Gebze’nin eğitimine önem verdiklerini, tüm imkânları Gebze için seferber ettiklerini, Gebze’de eğitimin kalitesini yükseltmek, fiziki şartları iyileştirmek için çalıştıklarını belirterek, bu okulların sorunlarıyla yakından ilgileneceğini kaydetti.