STK TEMSİLCİLERİ İLE GÖRÜŞME

Nisan 26, 2013  

Ak Parti Kocaeli Milletvekili TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Fikri Işık’ı bu pazar Ak Parti Kocaeli İl Başkanlığı binasındaki nöbetinde dernekler yöneticileri ve muhtarlar da ziyaret ettiler.

DÜZCE DİBEKTAŞLI’LAR DERNEĞİ TEŞEKKÜR İÇİN GELDİ

Geçen haftalarda Fikri Işık katılımı ile Derince’de açılışı yapılan Düzce Dibektaşlılar Derneği Başkanı Özcan Güvercin ve yönetim kurulu üyeleri Işık’ı parti nöbetinde ziyaret ederek dernek açılışında bulunduğu için teşekkür ettiler. Işık ziyareti için dernek başkanı Özcan güvercin ve yöneticilerine teşekkür etti. Işık dernek yönetimi ile bir süre sohbet ettikten sonra hemşeri derneklerinin Anadolu kültürünün yaşaması noktasında önemli bir yere sahip olduğunu söyleyerek çalışmalarında başarılar diledi.

GİRESUNLULAR BAŞARILAR DİLEDİ

Işık’a ikinci ziyaret Kocaeli Giresunlular Derneğinden geldi. Dernek başkanı Sebahattin Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri Işık’a yaptığı çalışmalar için teşekkür ederek bundan sonraki çalışmalarında da başarılar dilediler. Işık yaptığı konuşma da “Hemşeri derneklerimizi zaman zaman yerlerinde ziyaret etmeye özen gösteriyoruz.  Ziyaretlerimizde vatandaşlarımızla sohbet ederek yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi veriyor sorunları varsa sorunlarını da çözme noktasında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Derneklerimiz tarafından ziyaret edilmek ise bizi hayli memnun etmektedir” diyerek dernek başkanı Sebahattin Kılıç ve yönetimine teşekkür etti. Bir süre Işık ile sohbet eden dernek yöneticileri ışık ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

KÖRFEZ MUHTARLAR DERNEĞİ

Işık daha sonra Körfez Muhtarlar Derneği Başkanı Engin Öztürk ve köy muhtarları ile görüştü.. Muhtarlar Işık’a köylerindeki çalışmalar hakkında bilgi vererek taleplerini ilettiler. Işık Körfez Muhtarlar Derneği Engin Öztürk’ün Ankara’da ziyaret etmek istediklerini söylemesi üzerine memnuniyet duyacağını söyledi.