Taş Ocaklarına Yeni Düzenleme

Eylül 2, 2010  

Kocaeli Milletvekili Fikri Işık İzmit Orman İşletme Müdürlüğü’nde taş ocakları ile ilgili çalışmaların değerlendirildiği toplantıya katıldı. Toplantıya Işık’ın yanı sıra Ak Parti il başkan yardımcısı Mahmut Civelek, Orman Bölge Müdürü Hasan Yıldız, İzmit Orman İşletme Müdürü Fahri Sönmezoğlu, Müdür Yardımcısı Hasan Kasap, diğer şef ve mühendisler katıldı.

Işık toplantının başında yaptığı açıklamada ”Geçtiğimiz aylarda taş ocaklarının deniz görünümlü, otoyol ve şehirlerarası yol güzergahlarında açılmasının sıkıntılarını çözmek için Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu ile görüşmüştük. Bakanımızla bu konunun çözülmesi gerektiği karTürkiye için ciddi endişeler var yok denilemez. Tüm bu gelişmeler çerçevesinde ülkemizde siyasi istikrar olması gerekir”

Fikri ışığın ardından söz alan AK Parti ilçe başkanı Engin Koyun kısa konuşmasında şunları kaydetti “ Umreden gelir gelmez ayağımızın tozuyla çalışmalarımıza başladık. Yaklaşık 1 aydır siyasetten uzakta olsam benim yokluğumda gençlik kolları kadın kolları ve yönetim kurulu üyelerimiz çalışmalarını ciddi şekilde sürdürdü. AK Parti körfez teşkilatı olarak çalışmalarımızı tekrardan yoğun bir tempoyla sürdüreceğiz” dedi