TURGUTLULAR HİZMETE DOYDU

Eylül 2, 2010  

TURGUTLULAR HİZMETE DOYDUYaklaşık 5 yıl öncesine kadar İzmit’in en sorunlu mahallelerinden olan Turgut Mahallesi, İzmit ve Büyükşehir Belediyeleri sayesinde hizmete doydu. Ak Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İlyas Şeker ve İzmit Belediye Başkanı Halil Vehbi Yenice, Turgut Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldiler.Işık,Yenice ve Şeker vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandılar.


HİZMETE TEŞEKKÜR


Murat Cami Derneği’ndeki sohbet şeklindeki toplantıda mahalle sakinleri yapılan hizmetlerden dolayı İzmit Belediye Başkanı Yenice ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şeker’e teşekkür plaketi verdiler. Turgut Mahalle sakinleri belediye çalışmalarından memnun olduklarını söyleyerek” “3-4 yıl öncesine kadar belediyeden mahallemizle ilgili çok sayıda talebimiz oluyordu. Bu taleplerimizin hemen hemen hepsi yerine getirildi. Bu gün ise belediyeden talep edecek sorunumuz yok denecek kadar az. Her istediğimizi yerine getiren Belediye Başkanlarımıza teşekkür ederiz” dediler.


Işık”Tek gayemiz var o da halkımıza daha kaliteli hizmet etmektir”

 

Milletvekili Işık, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şeker ve İzmit Başkan Yenice vatandaşların ilgisine teşekkür ederek” “ Halkımızın yapılan hizmetler karşılığında bizleri ödüllendirmesi her şeye değer. Demek ki, doğru işler yapmış ve takdir görmüşüz.Tek gayemiz var o da halkımıza daha kaliteli hizmet etmektir. Vatandaşların yapılanları taktir etmesi bizim çalışma şevkimizi daha da arttırıyor” şeklinde konuştular.Turgut Mahallesindeki toplantıda belediye meclis üyeleri de yeraldı.