TÜRKİYE BULUŞMALARI İÇİN GÜNEYDOĞU ZİYARETLERİ

Mart 9, 2011  

FİKRİ  IŞIK TÜRKİYE BULUŞMALARI İÇİN GÜNDEYDOĞU’DA

Ak Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık “Türkiye Buluşmaları” programında konuşma yapmak ve teşkilat çalışmalarında bulunmak üzere Güneydoğu’ya gitti.

ŞIRNAK’TA KONFERANS

Ak Parti Genel Merkezi geçtiğimiz yıl “Türkiye Buluşmaları” adıyla iki defa tüm illerde konferanslar düzenlemişti.  Bu konferansların üçüncü turu Ak Parti İktidarının 8 yıllık icraatların anlatılması şeklinde tüm Türkiye’de başlatıldı. Geçtiğimiz yıl Kilis, Bilecik, ve Muş’ta “Milli birlik ve Kardeşlik Projesi” ve “Anayasa Değişiklik Paketi” hakkında konferanslar veren Işık üçüncü tur kapsamında Şırnak ve Hakkari illerinde konuşma yapacak.

BATMAN VE SİİRT’TE TOPLANTILAR

Ak Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Fikri Işık Güneydoğu programı kapsamında ilk olarak Siirt il danışma meclisi toplantısına katılacak. Partililerle seçimlere yönelik hazırlıkları ve çalışmaları değerlendirecek. Daha sonra Şırnak’a geçip Türkiye buluşmaları programı kapsamında sivil toplum örgütlerinin, oda ve sendika temsilcilerinin, katılacağı halka açık programda Ak Parti iktidarını 8 yıllık icraatlarını anlatacak. Işık daha sonra Batman’da yeni oluşturulan il yönetim kurulu ile tanışma ve seçimler öncesi değerlendirme toplantısı yapacak.

KOCAELİ’DE 2 GÜNLÜK PROGRAM

Batman programının ardından Diyarbakır’da da çeşitli toplantılara katılacak olan Işık programlarını tamamladıktan sonra Kocaeli’ne dönüp iki gün boyunca çeşitli ziyaret ve programlara katılacak. Salı gününden itibaren de Ankara’da TBMM’deki çalışmalarına devam edecek.